Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

درباره ما

درباره اورکا بدانید

مجتمع برودتی اورکا با مدیریت موفق و ایده‌های خلاق در نظام تولید مدرن، بهبود تولیدات متنوع و کارآمد در حوزه کاربری‌های یخچالی و خاص از سال 1385 عرضه نموده است، مدیران اورکا در فلسفه مدیریت خود حفظ ارزش‌ها و رضایتمندی مصرفکنندگان را عامل موفقیت خود قرار داده‌اند.


سوابق دیرین مجموعه: بکارگیری اصول در تولید، پشتیبانی محصولات که شامل شبکه‌ای وسیع از عوامل توزیع و نگهداری می‌باشد و عاملی جهت رشد و شکوفایی مجموعه بوده و از همان آغاز فعالیت، توانسته‌اند با ارائه محصولاتی متمایز به لحاظ کیفیت و قیمت‌های متناسب با آن، نقش بسزایی در ارتقاء سطح کیفیت اتاق‌های ایزوله و سردخانه‌ای داشته باشند.


هدف ما خدمت به افزایش سلامت محصولات غذایی و دارویی و…، بهبود سطح کیفی محصولات تولیدی خود و ارائه تولیداتی مطابق با استانداردهای مربوطه در حوزه صنایع برودتی می‌باشد که متناسب با آخرین دستاوردها بوسیله فراهم نمودن تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه‌ها و پشتیبانی عالی مشتریان خواهد بود. هم‌اکنون پس از گذشت سال‌ها، در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی می‌باشیم. این شرکت با اتکاء به کادر تخصصی، کارشناسان زبده و امکانات لازم به عنوان یکی از تولیدکنندگان در زمینه صنعت برودت با دارابودن محصولاتی قابل قبول به لحاظ ظاهری و کیفی از دیدگاه مصرف‌کننده، ضمن فراهم نمودن مجموعه‌ای متفاوت، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پیاده‌سازی تجهیزاتی متناسب با نیاز مراکز در داخل و خارج از کشور اعلام می‌دارد.

چرا شرکت اورکا؟

۱۰سال خدمات پس از فروش

شرکت اورکا به تمامی محصولات تولیدی خود را تضمین نموده و به مدت ۱۰سال به شما مشتریان محترم خدمات پس از فروش ارائه می‌نماید.

تیم ما

برخی از اعضای اورکاآقای کیومرثی

مدیرعامل


آقای شیخی

رئیس هیئت مدیره