Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

درباره ما

درباره اورکا بدانید

مجتمع برودتی اورکا با مدیریت موفق و ایده‌های خلاق در نظام تولید مدرن، بهبود تولیدات متنوع و کارآمد در حوزه کاربری‌های یخچالی و خاص از سال 1385 عرضه نموده است، مدیران اورکا در فلسفه مدیریت خود حفظ ارزش‌ها و رضایتمندی مصرفکنندگان را عامل موفقیت خود قرار داده‌اند.


سوابق دیرین مجموعه: بکارگیری اصول در تولید، پشتیبانی محصولات که شامل شبکه‌ای وسیع از عوامل توزیع و نگهداری می‌باشد و عاملی جهت رشد و شکوفایی مجموعه بوده و از همان آغاز فعالیت، توانسته‌اند با ارائه محصولاتی متمایز به لحاظ کیفیت و قیمت‌های متناسب با آن، نقش بسزایی در ارتقاء سطح کیفیت اتاق‌های ایزوله و سردخانه‌ای داشته باشند.


هدف ما خدمت به افزایش سلامت محصولات غذایی و دارویی و…، بهبود سطح کیفی محصولات تولیدی خود و ارائه تولیداتی مطابق با استانداردهای مربوطه در حوزه صنایع برودتی می‌باشد که متناسب با آخرین دستاوردها بوسیله فراهم نمودن تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه‌ها و پشتیبانی عالی مشتریان خواهد بود. هم‌اکنون پس از گذشت سال‌ها، در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی می‌باشیم. این شرکت با اتکاء به کادر تخصصی، کارشناسان زبده و امکانات لازم به عنوان یکی از تولیدکنندگان در زمینه صنعت برودت با دارابودن محصولاتی قابل قبول به لحاظ ظاهری و کیفی از دیدگاه مصرف‌کننده، ضمن فراهم نمودن مجموعه‌ای متفاوت، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پیاده‌سازی تجهیزاتی متناسب با نیاز مراکز در داخل و خارج از کشور اعلام می‌دارد.

چرا شرکت اورکا؟

۱۰سال خدمات پس از فروش

شرکت اورکا به تمامی محصولات تولیدی خود را تضمین نموده و به مدت ۱۰سال به شما مشتریان محترم خدمات پس از فروش ارائه می‌نماید.

تیم ما

برخی از اعضای اورکا

آقای کیومرثی
مدیرعامل
آقای محبی
رئیس هیئت مدیره
خانم محمدی
مدیر فروش
خانم نظری
مدیر روابط عمومی